Nefungujuce osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Gabriel Mišík 30. decembra 2013

Dobry den,

Na ulici Pod Glavicou v DNV nefunguje verejne osvetlenie.

17. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Odporúčame obrátiť sa na fy LiDL, ktorá predmetné osvetlenie vybudovala a je jeho vlastníkom.
17. marec 2014

Gabriel Mišík

Tak toto by ste mali riesit Vy ako samosprava ktora riesi podnety obcanov.
02. december 2014

medick

Verejné osvetlenie ani na ceste k Lidlu ani k Tescu nesvieti. Firma Siemens tieto svetlá podľa ich informácie nerieši, nakoľko ich nemajú v správe. Kto teda?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania