Pri starom letisku-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den, prosim bolo by mozne dokoncit chodnik od prechodu na zastavku? dakujem

23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať. Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi magistrátu hl. mesta, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2020

Martin Uváček

Zatiaľ sa nič neudialo.
24. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Martin U
podnet bol opätovne preposlaný na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
07. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie stavebných činností uviedlo, že podnet bol zaradený do zoznamu potencionálnych investičných akcií mesta.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania