Odstavené auto bez značiek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Gabriel Mišík 30. decembra 2013

Dobrý deň,

Na Kalištnej ulici je odstavene vozidlo značky Renault Velsatis čiernej farby. Kedže vozidlo nema SPZ vyzera ako vrak. Pochybujem, že ma STK.

S pozdravom

27. január 2014

Gabriel

Stale tam stoji
27. január 2014

Gabriel

Stale tam stoji
29. január 2014

gabo

Dobry mozete fotky poslat samosprave?
07. február 2014

Fero

Auto je odstranene
07. február 2014

Odpoveď samosprávy

v tomto prípade nejde o vrak. Na aute bola umiestnená výzva na odpratanie vraku, načo sa ozval majiteľ auta s tým, že auto je momentálne pokazené a rieši jeho opravu. Autu boli odcudzené značky, čo bolo nahlásené aj na polícii. Pri kontrole dňa 6.2.2014 sa auto na uvedenom mieste nenachádzalo.

Rattayová, oddelenie OVDŽP, MÚ DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania