Špina okolo cesty

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Karol Karol 30. decembra 2013

Dobrý deň,

V okolí Saratovskej ulice je strašný neporiadok. Smeti sa porozhadzované okolo cesty a igelitové tašky sú zachytené na krikoch.
Mohli by ste zjednať nápravu ?

Ďakujem

16. február 2022

Odpoveď samosprávy

Magistrát aj mestská časť niekoľkokrát ročne túto komunikáciu ručne čistia. Podnet bol odvtedy opakovane vyriešený.
Kto? Oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania