Skládka záhradného odpadu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 10. októbra 2010

Chcel by som nahlásiť neustále znečisťovanie prostredia záhradným odpadom, ktorému nezabraňuje ani zákazová tabuľa (väčšinu času zakrytá zaparkovanými kamiónmi, ktoré tam podľa mňa tiež nemajú čo hľadať). Odpad sa hromadí hlavne počas víkendov, kedy si zrejme obyvatelia priľahlých rodinných domov vyčistia svoje záhrady a nám takto znečisťujú sídlisko.

10. október 2010

Anonymný užívateľ

Spoznávacie číslo vozidla z prvej fotografie: BA 508 TO.
Fotografia v plnom rozlíšení: http://bit.ly/aUCdhZ
10. október 2010

janko

..uz len podpalit nech smrdi pol DNV :D
21. október 2010

Na.....tý občan

...ako vidím reakcie zo samosprávy žiadna a "bordelu" denne pribúda. Po novom dovážajú odpad za tmy(skoro ráno, neskoro večer) aby ich nebolo vidno. Polícia má na háku a tak si tu na tomto zavšivenom bordelárskom Slovensku žijeme.
29. október 2010

SHADOW

...na novo priloženej fotografii urobenej 29.10.2010 (16:00) je vidieť aký vzťah má asi obec ku svojim nariadeniam. Na mieste kde je tabuľa s oznamom o zákaze skládky odpadu pribudol aj kontajner. Môže si niekto len tak umiestniť kontajner bez vedomia obce? Takže by ma zaujímalo kto chce a aký spôsobom riešiť tento bordel. Pán starosta chystáte sa na voľby? Som zvedavý s akými heslami. Dúfam , že takéto smetisko si raz niekto urobí pred vaším domom.

P.S. A tá mláka v pozadí, ktorá tam vzniká po každom daždi asi tiež nikoho netrápi. Ani vtedy keď svojou veľkosťou zasahuje až k plotu autoservisu.
26. november 2010

SHADOW

...tak tu vidíme prístup našej samosprávy na čele ktorej stojí neschopný starosta obklopený neschopnými poslancami. Zajtra sú voľby dúfam, že tú bandu vymeníme.
08. apríl 2011

Peter

citat z www.devinskanovaves.sk:

"odpad z údržby zelene :
občania DNV môžu svoj zelený odpad z údržby zelene odovzdávať do Denovy (Eisnerova 25, tel. 64778692), ktorá sa bezplatne postará o jeho likvidáciu, prípadne si tiež môžu objednať odvoz odpadu, táto služba je však spoplatnená".

na zmienenom mieste boli umiestnene kontajnery na zber zeleneho odpadu, neskor sa kontajnery prestali pouzivat a odpad - spravidla zeleny odpad bez obalov - sa umiestnoval na to iste miesto odkial ho Denova preibezne odpratavala. Ak tento pozemok nepatri obci, mala by obec vyclenit iny pozemok ktory zverejni a vhodne oznaci.
03. november 2018

Obyvatelka DNV

tato oblast uz vyzera inak

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania