Púchovská-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Juraj Žitný 20. mája 2019

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o prestavenie semafirov pre chodcov na križovatke Detvianska - Púchovská/Žitná, nakoľko ak prichádza auto z Detvianskej do križovatky a odbáča na Púchovskú resp. Žitnú má "zelenú" cca 24s avšak chodec ktorý prechádza napr. Púchovskú má iba 10s. ak máte kočík, alebo malé dieťa nestíhate prejsť celý prechod na zelenú a následne pri odbáčaní na Vás autá trúbia, že idete na červenú. Taktiež by som chcel dať návrh aby na semafóre na Detvianskej bol aj pridávny semáfor, že pri odbočovaní "Pozor chodci" tiež by to predišlo k rôznym problémom. Viď obrázok. Ďakujem

23. máj 2019

Rasto

presne tak. pokojne mozu skratit interval pre automobily iduce do race - aspon sa tok CP rozdeli a kolona nebude len na racianskej. celkovo by mali krizovatku prebudovat.
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
01. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.