Za farou-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 20. mája 2019

Chcel by som poprosit o zavedenie kameroveho systemu na miestach kde sa nachadzaju kontajnery na separovany odpad a zaroven nastavit pravidla vyuzivania tychto kontajnerov a pokutovania ich nedodrziavania. priklad : odpady rozneho charakteru pri kontajneroch za farou: stavebny odpad, domovy odpad a podobne, smrad ktory sa tam siri je niekedy neznesitelny a ten neporiadok rozfukava vietor do okolia. Dodavky ktore tam s oblubou vysypavaju firemny odpad zo stavieb a podobne. Alebo zrusit tieto odpadove stanoviska a nechat ludi nech si separuju odpad doma tak ako to funguje v okolitych obciach. vdaka

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet.
Od augusta 2020 dochádza na území MČ Vajnory k zmene systému zberu triedeného odpadu.
V duchu tejto zmeny dané smetné nádoby a aj samotné stojisko zmiznú. Keďže miesto bolo dlhodobo využívané ako miesto na zber odpadu, mestská časť plánuje priestor zrekultivovať tak, aby ľudia nemali ďalej tendenciu tam znášať odpad.

S pozdravom,

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania