Toryská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Chcem nahlásiť opakujúco sa prepadajucu dlazbu(už viackrát opravovanu, problém sa neustále vráti ) ďakujem

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
18. september 2019

Dalibor

Dobrý deň, opäť sa prepadla dlažba na už niekoľko krát opravovanom chodníku medzi garážami a kotolňou. Asi by to chcelo generálnu opravu, nakoľko sa to neustále prepadáva na rovnakom mieste. Podľa všetkého je podklad podmývany a pomôže asi len úplne spevnenie podkladu dlažby napr. vybetonovanie podkladu. Ďakujem za vyriešenie
19. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Dalibor,
komentár preposielam samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento chodník nie je v správe Mč Vrakuňa. Mestská časť má v správe chodníky ktoré sú priľahlé ku komunikáciam III. a IV. triedy. Prosím kontaktujte správcu domu, pri ktorom sa chodník nachádza. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: správcovska spoločnost konkretneho domu
22. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Preposielam správcovskej spoločnosti Spokojné bývanie, s.r.o.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania