M. Marečka-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Iveta Takáčová 21. mája 2019

Dobrý deň
chcela by som nahlásiť poškodený a odkopnutý kôš na parkovisku pred nákupným centrom - potraviny KRAJ - na ulici Milana Marečku .

23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Prevádzkovateľ objektu a prevádzky KRAJ
23. máj 2019

Silvia Vilhanová

Podnet bol odoslaný potravinám Kraj. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

S pozdravom

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania