Zlaté piesky-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

hanbim sa za smrad mocu, spinu, docmarane a rozbite skla na zastavke elektriciek zlate piesky. je tu somnou par cudzincov, obzeraju si to tu a nechapavo sa cuduju, ludia stoja otoceni opacnym smerom od elektriciek, elbo tak citit ten smrad mocu o trochu menej. Tato zastavka je hanbou mesta a vedenie dopravneho podniku ak toto toleruje tak musia mat dost mizerne hygienicke navyky.

07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Pekný deň, ďakujeme za podnet!
5.6.2019 bola kompletne vyčistená a vydezinfikovaná električková zastávka Zlaté piesky - Nástupište tak, že bola najprv mechanicky pozametaná, následne bol zastávkový mobiliár dezinfikovaný dezinfekčným prostriedkom a na záver bol zastávkový mobiliár spolu s plochou nástupišťa vyčistený vodou pomocou vysokotlakovej technológie.
Podobne sme takýmto spôsobom riešili čistotu na tejto zastávke už viackrát, avšak vzhľadom na jej využívanie „asociálmi“ je udržateľnosť tohto stavu veľmi náročná a nie vždy v silách DPB, a.s. Daný problém riešime v spolupráci s Magistrátom Hl. mesta SR – Bratislavy, Mestskou políciou, Štátnou políciou ako i Mestskou časťou Bratislava – Nové mesto.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
10. jún 2019

Viera S.

prosim a tie rozmlatene skla tam budu dokedy?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania