Odbojárov-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Peter Oravec 23. mája 2019

Zdeformovaný chodník na ulici Odbojárov. Prosím o opravu.

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
12. september 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
30. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
30. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
28. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
08. marec 2022

Peter Oravec

Dobrý deň.
Vzhľadom na uzavretie priestoru kvôli výstavbe si dovolím navrhnúť predbežné uzatvorenie podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania