Budyšínska-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 23. mája 2019

Na Budyšínskej je medzi chodníkom a cestou neudržovaná trávnatá plocha, miestami úplne bez trávy, miestami vyjazdené koľaje a pod. Celý pás tejto trávnatej plochy treba revitalizovať a udržovať.

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podnet rieši oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
13. máj 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
11. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
28. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
22. marec 2022

Anna

Budyšínska-trávnatá plocha-vyschnutá

Dobrý deň,

Chcela by som sa informovať, či sa planuje niečo robiť s trávnatymi plochami na Budyšínskej ulici.
Nedávno sa konalo rozšírenie vozovky na úkor trávnatých plôch, ktoré ostali rozkopane, zničené a bez trávy.
Určite si tieto miesta vyžadujú znova zazelenať.
Ďakujem.
22. marec 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,
Martina
Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
15. apríl 2022

Anna

Dobrý deň,

Viete mi poskytnúť aktuálny status riešenia tohoto problému, ktorý som uverejnila pre mesiacom?
Ako vidieť už rok dozadu bolo na tento problém upozornované.
Ďakujem pekne.
16. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
29. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za opätovne preposlaný podnet. Podnetom som oslovila oddelenie dopravy.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania