Haburská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Andrej 22. mája 2019

Dobrý deň, v uvedenom mieste chýba chodník, pričom vodiči aut jazdia aj na vyznacenom useku po zemi - bývalom trávniku. V čase dažďa je radosť ocitnúť sa v tomto úseku.

Nedá sa prejsť ani popri plote poriadne lebo tam zas parkujú na zemi ďalšie autá. Cez toto miesto však jazdí veľa aut, často krát kvôli chýbajúcim ale veľmi potrebným retardérom - neprijateľnou rýchlosťou.

Prosím o vhodné riešenie pre toto miesto, nielen čo sa týka chodníka, ale aj spomalenia vozidiel...Najmä pre bezpečnosť a pohodlie chodcov, ale aj pre skultúrnenie tejto časti mesta. Vďaka za pomoc...

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preberieme situáciu s kompetentnými kolegami a následne dáme stanovisko.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania