Odstavené vozidlo Junácka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jozef 02. januára 2014

Odstavený Renault Kangoo blokuje parkovacie miesto na Junáckej ulici.
STK vypršala v 5/13 a EK dokonca 8/12!
Poprosil by som o jeho odstránenie.

18. január 2014

barbora

ved pz musi vediet majitela podla spz
18. február 2014

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Koncom minulého roka sme požiadali Obvodný úrad o vyradenie automobilu z cestnej premávky. Úrad nariadil majiteľovi automobilu vykonať STK.

Marek Tettinger, hovorca BANM
24. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Podľa informácie z oddelenia verejného poriadku bol automobil odstránený.
S pozdravom

Marek Tettinger, hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania