Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pavel 24. mája 2019

Chcel by som nahlásiť absolútny nedostatok/ absenciu smätných košov v oblasti (v prílohe). V oblasti sa pohybuje veľké množstvo ľudí, ktorí nemajú kde zahodiť menší odpad. Umiestnenie košov aspoň pred Billu a na parkovisku resp. chodníku pozdĺž SPP ako aj na opačnej strane parkoviska by prispelo k čistejším verejným priestorom.

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. september 2019

Pavel

Dobrý deň,

chcel by som sa informovať ohľadom stavu riešenia môjho podnetu.

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania