Pseudosmetiak

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Pravidelne sa tu tvori nelegalna skladka pretoze ta vec jednoducho sluzi ako smetiak ktory nikto nevyprazdnuje. Treba ten objekt okamzite odstranit.

07. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na vznikajúcu skládku odpadu upozorníme Slovenský vodohospodársky podnik, ktorý je správcom toku a technických zariadení - hatí - na ňom.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
01. apríl 2014

johnny

pseudo smetiak bol dnes zavareny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania