Cesta na Červený most-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Vykopana dopravna znacka.

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. júl 2019

Jan

Znacka tu uz lezi niekolko tyzdnov. Prosim o osadenie na miesto.
16. jún 2021

Martin Uváček

Podnet bez správy o riešení. Treba preposlať samospráve.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
16. jún 2021

Novomestan

Cesta na Červený most-vertikálna značka-poškodená

Vyvážená značka vedľa chodníka.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, podnety sú zlúčené.

S pozdravom

Tím portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania