Jiráskova - rozbitá a prepadnutá časť parkoviska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Veľmi rozbitá a prepadnutá časť parkoviska na Jiraskovej. Prepad je tam skoro o 10 cm, veľmi ťažko sa tadiaľ prechádza. Ani voda nemá kam odtiecť, kanál je vyššie povrch vozovky. Potrebné opraviť.

27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
29. jún 2019

Martin Uváček

Zatiaľ som si nevšimol žiadnu zmenu k lepšiemu.
20. júl 2019

Martin Uváček

Momentálne stále bez zmeny.
07. september 2019

Martin Uváček

Zatiaľ sa nič neopravovalo ale je vidno červenou farbou ohraničené miesto, tak sa asi čoskoro bude.
12. október 2019

Martin Uváček

Prepadnutá časť parkoviska bola konečne opravená. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.