Osuského - upchatý kanál

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Upchatý kanál na vjazde do parkoviska z Osuskeho ulice. Potrebné vyčistiť.

27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
16. júl 2019

Martin U

Zatiaľ sa nečistilo.
04. september 2019

Martin U

Stále nevyčistené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania