Radlinského-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Zuzana Mosná 26. mája 2019

Dobrý deň, na Radlinského 11 je znečistená a poškodená rozvodná skriňa. Takýchto rozvodných skríň vo veľmi zlom stave je v meste a aj v Starom meste, dokonca aj v centre mesta veľmi veľa, takže dúfam, že dáte do poriadku všetky.
S pozdravom,
Zuzana Mosná

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.