Padnutá značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Tomáš Sokol 03. januára 2014

Padnutá značka pri ceste - blízko križovatky J. Alexyho

25. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za e-mail. Opravy značiek budeme realizovať v čo najkratšom čase.


Ing. Anton Lisý
vedúci odd. územného rozvoja,
výstavby, dopravy a podnikateľských činností

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania