Imricha Karvaša-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Upchatý kanál pri električkovej trati, ako je vyústenie Slovanskej ulice. Treba vyčistiť mriežky aj záchytný kôš.

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Upchatý kanalizačný vpust okamžite hlásime na vyčistenie nášmu
zmluvnému dodávateľovi firme Infra Services .


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. júl 2019

Martin U

Dva týždne a nič sa necistilo. Vás dodávateľ by mal vyčistiť všetky vpusty pri tejto trati.
25. júl 2019

Martin U

Nič sa stále neudialo. Žiadne čistenie pri tejto časti trate.
06. august 2019

Martin U

Bez riešenia.
20. september 2019

Martin U

Prales miesto kanála.
04. október 2019

Martin U

Čas čistiť
02. december 2019

Martin U

Úplne upchaté.
29. apríl 2020

Martin U

Striedavo stále rovnaký stav ako pred rokom.
05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik vpust vyčistil. Ďakujeme za nahlásenie a ospravedlňujeme sa za dĺžku jeho riešenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. máj 2020

Martin U

Podľa upchatého koša vidno, že tento kanál sa evidentne nečistil od roku 2015, kedy bola trať sprevádzkovaná. Podnet je však týmto konečne vyriešený, vďaka komunálnemu podniku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania