Cesta mládeže-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Uzavretý

Nevhodne umiestneny grilovaci altanok vedla DI (pri dele). Aj za bieleho dna tam hrava hlasna hudba a pokrikuju podnapite osoby, casto aj vulgarne. Konzumacia alkoholu a fajcenie v bezprostrednej bliskosti DI.

29. máj 2019

Michal

ano suhlasim, okrem toho to nesluzi verejnosti, je to uzamknute a postavene na verejnom priestranstve. areal je strazeny bezpecnostnou sluzbou, ako je mozne ze nezakrocia?
30. máj 2019

Tomáš

Správca areálu Partizánska lúka (MLB) : +421 910 123 451;
PaedDr. Jana Znášiková poverená riadením organizácie MLB : +421 2 547 890 34;
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a upozornenie na problém. Jedná sa o zónu intenzívnej rekreácie, ktorej súčasťou sú okrem iného aj grily a ohniská. Vzhľadom na blízkosť detských ihrísk a charakter rekreačného areálu s vami však súhlasím, že príliš hlasná hudba, vulgarizmy a podnapité osoby sú na tomto mieste nežiadúce. Situáciu budeme do budúcna pozornejšie monitorovať a upozorníme aj našich pracovníkov priamo na Partizánskej lúke na daný problém.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania