F. Kráľa-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Jerome 26. mája 2019

niekoľko týždňov bariérový chodník, kto je zodpovedny?

27. máj 2019

Jerome

a špinavý
27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet sme preposlali oddeleniu dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
28. máj 2019

Slávka

Teraz je tam pre zmenu diera v ktorej sa zbiera voda.
28. máj 2019

Jerome

ano, po dazdoch obrovska a nebezpecna kaluz,super riesenie ala Slovenskooo
31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
išlo o rozkopávku ZS distribučná, práce sú ukončené.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania