Hrobákova - zničený chodník medzi Dudovou a Hrobákovou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Jana Zabka 26. mája 2019

Prosím o opravuj chodníka medzi Dudovou a Hrobákovou

27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
08. júl 2019

Marian

Najhorší chodník v Petržalke, skúste tam ísť s kočíkom alebo s dieťaťom na kolobežke

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania