Klenová-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Dlhodobo Rozbity chodnik

29. máj 2019

Michal

ano toto tu uz bolo, tiez som tam navrhol aby uzavreli pristup z oboch stran autam, nakolko toto poskodenie vzniklo prave tym ze tam bezne parkuju auta, pricom je zakazane po chodniku jazdit a uz vobec nie parkovat...
29. máj 2019

Milan Labaj

To je dobry napad. Ten chodnik treba opravit a uzavriet lebo su na nom odstavene auta pocas tyzdna
30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol nahlásený na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania