Trnavská cesta-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

kvôli nepokosenej tráve nie je vidno do križovatky, čakáte kým sa niečo stane?

29. máj 2019

Trnávka Trnávka

Krasinského-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Každý rok nekosite svah, nie že auta pri odbočovani na Trnavsku cestu z Krasinskeho nevidia vľavo prichádzajúce autá.
Ale na prechode nie je vidiet ani chodcov od smeru z konečnej 39.
Denne tade oboma smermi chodia desiatky deti, seniorov. Nebezpečná križovatka a prechod pre chodcov. Už sa kosilo na strane Ostredkov pred par mesiacmi, svah pod železnicou nie.
Prosim vás, po niekoľkých petíciach a stále žiadnym riešením bezpečného prechodu medzi Ostredkami a Trnávkou už urobte nieco pre zlepšenie tohto životného priestoru. Neexistuje tu spojenie Trnavky a Prievozu- Ružinova malymi spojmi ako to maju v BA3. Pripadne smer ŽS Vinohrady do R.Polikliniky, gympel Tomasikova, MU Ruzinov? Deti chodia do Zuš na šport ale nemaju spoj,2-3x presadat v ramci Ruzinova je vysmech. Nemaju alternativu.
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. máj 2019

Stanislav

Trnavská cesta-trávnatá plocha-nepokosená

Nepokosená tráva na strane zastávky MHD v smere do mesta od železničného prejazdu po podjazd. Prerastajú už aj náletové kroviny a zakrývajú dopravné značenie
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Predmetná zeleň bola pokosená správcom pozemku


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania