Pavla Horova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Miroslav Burdych 28. mája 2019

V rohu križovatky Horova a Eisnerovása nachádza starý, poškodený a nevhodne umiestnený rozvádzač elektrickej energie. Tvorí prekážku na chodníku v mieste kde nemusí stáť, vhodnejšie miesto je za okrajom chodníkov.
Žiadam MČ o kontaktovanie majiteľa rozvádzača / pravdepodobne Západoslovenská distribúčna/ aby premiestnila rozvádzač a uviedla ho do stavu bez závad.

11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: ZSE
11. jún 2019

Miroslav Burdych

Dobry den,

spravcom chodnika je MČ a uprostred tohto chodníka je majetok ZSE.
Preto ziadam MČ aby zabezpečila u ZSE prekládku mimo chodníka. Hlavne pre bezpečnosť chodcov a ochranu ich zdravia.

Ďakujem
12. jún 2019

Silvia Vilhanová

Podnet bol preposlaný na Západoslovenskú distribučnú spoločnosť.

O odpovedi Vás budeme informovať.

S pozdravom

Silvia Vilhanová
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
12. jún 2019

Psickar

Otazne je komu to patri, je to obsluha semaforov, ktore su umiestnene na stlpoch verejneho osvetlenia.
15. jún 2019

Silvia Vilhanová

Ako píše Psickar,

presne túto odpoveď som dostala zo Západoslovenskej distribučnej. Vie mi niekto napísať, či je na tom rozvádzači uvedené meno spoločnosti? Prípadne, ako to môžem zistiť?

Včera som síce šla okolo, ale až doma som si spomenula, že som sa tam chcela pozrieť...

Ďakujem.

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. september 2019

Miroslav Burdych

Dobry den,

podla informacie od ZSE->ZS Distribucna je to majetok magistratu, nakolko sa jedna o rozv8dza4 pre dopravnu signalizaciu.

Miro
24. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

opätovne to prepošlem magistrátu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení si vás dovoľujeme informovať, že riešená skriňa nie je majetkom Západoslovenská distribučná, a.s. ani magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, ale je to skriňa pre riadenie svetelnej križovatky. Vašu požiadavku je posielame na miestny úrad mestskej časti Bratislava-Devínska Nová Ves.

Ďakujeme za pochopenie.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
31. október 2019

Miroslav Burdych

Dobrý den,

Samospráva 11. jún 2019 uviedla, že zodpovedným subjektom je: ZSE , teda sa sama oznacila, ze nie je majitelom.

Neviem kde je chyba, ale ak po 4 mesiacoch nevieme najst majitela jednej rozvodnej skrine, asi nieco nie je v poriadku.

Prosim o ustalenie majitela.

Burdych
09. jún 2020

Miroslav Burdych

Dobrý deň, Aktuálne prebieha stavba v okolí. Prekládka svetelných stĺpov. V akom stave je riešenie nevhodné umiestnenej skrine, témy tohto podnetu?
09. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

obávam sa, že ešte stále sa nenašiel majiteľ tejto skrine.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania