Páričkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 28. mája 2019

Čo? dlhodobo opustený a extrémne špinavý Renault Twingo v čiernej farbe
Prečo? vozidlo minimálne od septembra 2018 zbytočne zaberá parkovacie miesto, predstavuje tiež potenciálne riziko ohrozenia životného prostredia a narúša estetický vzhľad MČ Ružinov (hrdza + špina)
Kde? parkovacia plocha poblíž adresy Páričkova 27 (pod stromom)

-- doplňujúce údaje --
vozidlo: BA-225VR, r.v 1998, VIN VF1C0660517119396
neplatná emisná a technická kontrola: EK SKJi 907 010 (do 25.04.2019), TK SKJi 650 724 (to isté)
PZP ešte platné: Komunálna, 6821936663, 28.08.2017 - ...
iné: pneumatiky ako-tak OK, mierne poškodená karoséria, prevádzkové kvapaliny netečú, tabuľky EČV upevnené, vozidlo nevyradené z evidencie
pozemok spravuje: Magistrát hl. mesta https://bit.ly/2YRjWYC

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. júl 2019

Ocko

Páričkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Okolie plno odstavenych a nejazdenych aut..
10. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, vrak vozidla Renault Twingo sa uz nenachadza na predmetnom mieste (pri strome)
podnet je tymto cinom zrejme vyrieseny
01. október 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, pisem to nerad, ale podnet bude potrebne znovu otvorit
vozidlo niekedy medzi julom a zaciatkom septembra zdanlivo zmizlo, avsak teraz sa znovu objavilo o cca 100 metrov dalej od svojej povodnej lokacie (mapu prikladam)
vyzera o nieco pojazdnejsie (nez v juli), je podstatne cistejsie, avsak kontroly EK/TK su nadalej neplatne, platnost PZP sa skoncila 29.06.2019
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet opätovne posielame na SŽP.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

auto sme boli preveriť, momentálne je odstavené na Dulovom námestí. Na vozidlo bola vyvesená zákonom stanovená výzva so 60 dňovou lehotou.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. december 2019

milos

Dulovo námestie-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Jedna sa o dlhodobo odstavene vozidlo Renault Twingo bez ECV a platnej STK a EK.
11. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, je 11.01.2020 a vraku uspesne uplynula lehota 60 dni od vyvesenej vyzvy
takze mozeme odtahovat alebo aspon vypisat objednavku na odtah
02. február 2020

Lukáš Bartošovič

nuz, aspon ten vianocny stromcek bol odstraneny...
16. marec 2020

Lukáš Bartošovič

dobra sprava - vozidlo bolo vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BA225VR
tak a teraz je to uz vrak ako lusk!
18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme opätovne informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia preverí aktuálny stav.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. máj 2020

Lukáš Bartošovič

ok, dufam, ze overenie prispeje k skoremu odchodu vozidla
inak, ktovie, aky ucel splna ten kus kartonu...
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podarilo sa nám skontaktovať sa s majiteľom vozidla, ktorý uviedol, že na piatok 29.5. má objednaný odťah na autovrakovisko. Následne naši zamestnanci pôjdu na miesto preveriť či sa tak udialo.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

majiteľ nás informoval o odstránení vozidla. Aktuálne sa vozidlo na mieste nenachádza.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania