Ražná-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Nýdr 28. mája 2019

Zodpovedný magistrát hl. mesta SR Bratislavy. Ulica je uvedená úmyselne nesprávne, len aby to zobrazilo mapku.
Prosím o odstránenie vraku havarovaného auta (Škoda Felícia zelenej metalízy) z pozemku hl. mesta. Parcela č. 1306 na LV č. 1469. Pozemok je evidovaný ako orná pôda. Pozemok nie je zverený MČ BA - Čunovo.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. máj 2019

Martin Nýdr

Vrak bol odstránený, ďakujem za vyriešenie podnetu. Prosím označiť podnet ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.