Panónska cesta - zle nastavený semafor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lucia 28. mája 2019

Dobry den,

semafor pri danovom urade je nespravne nastaveny. Velke skupiny chodcov, ktori vystupia z autobusu zbytocne dlho cakaju kym prejde 5 aut, este horsie je to v pripade nepriazniveho pocasia kedze cesta aj chodniky su hrbolate a drzia sa tam obrovske mlaky vody.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania