Vajnorská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Na Vajnorskej 20 je poškodené krytie stĺpu verejného osvetlenia.

31. máj 2019

Tomáš

Asociál kradne,ničí,špiní,obťažuje a pod..
Kryty zo stĺpov končia vo výkupe železného šrotu.
Kompetentní o tom vedia (magistrát/msp ba/siemens).
05. jún 2019

Tomáš

5.júna 2019 stĺp verejného osvetlenia stále poškodený !
Prečo ?!
03. október 2019

Novomestan

Je to opravené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania