Pieskovcová-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Miroslav Burdych 29. mája 2019

Z pozemku pri dome Pieskovcová 46 zasahuje zeleň, živý plot do chodníka , minimálne stvrtinu celkovej šírky chodníka.

31. máj 2019

majo

určite lepšie ako všadeparkujúce plechovice :)
31. máj 2019

Miroslav Burdych

Menšie zlo je lepšie zlo?
Povedzte to mamičkám s kočiarom alebo ľuďom s barlami.
31. máj 2019

majo

pre mna udrziavana zelen vobec nie je zlo :)
13. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Vlastníkovi jedného z rodinných domov bola zaslaná výzva na ostrihanie zelene - živých plotov presahujúcich z pozemku do verejného priestoru, pripravujeme ďalšie výzvy aj ostatným vlastníkom prerastajúcich drevín na verejný chodník.

Ing. Katarína Macáková
odd. výstavby, dopravy a životného prostredia
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
10. október 2019

Miroslav Burdych

Dobry den, tento majitel uz zjednal napravu.

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania