Kukučínova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Natka 29. mája 2019

Dlhodobo odstavene auto s prazdnymi kolesami ...TK a Ek platna do 05/2019
parkuje vedla garazi krizovatka Kukucinova a Riazanska, blizsko od zastavky 50/98/51. EVC auta BA -005***

30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
11. september 2019

Natka

auto ma uz sfucane koles a a stale stoji na mieste
26. november 2019

Martin U

Vozidlo jeep bolo odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania