Dopravná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Dlhodobo hnijúca biela Škoda Felicia na parkovisku pri lokomotíve na Dopravnej ulici. TK a Ek jej prepadli v apríli 2019 avšak vozidlo sa nepohlo minimálne 1,5 roka. Tomu zodpovedá aj jeho vonkajší stav. Potrebné ho dať odstrániť.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na vrak. Zabezpečíme jeho odstránenie.

S pozdravom

MÚ – Rača
16. jún 2019

Martin U

Jedine táto Felda asi bude ťažší oriešok.
24. september 2019

Martin U

Felicia stále na mieste. Nejaký administratívny pokrok v jej odstránení.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania