Antolská - dlhodobo poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

na tomto nadjazde je dlhodobo poškodený chodník. diera pri kanalizacnom poklope, odhalena konštrukcia mosta. pri tak frekventovanom mieste pri pohybe kocikov a pod. je to hanba a hlavne nebezpečné pre chodcov!!! verím že to odstránite čím skôr nieje to až taká investícia ( zaplátať pár dier a urobiť najazdovu hranu ) vopred ďakujem

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania