Na čo slúžia tieto zelené objekty?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Na zabranenie jazdenia a parkovania na tomto chodniku zjavne nie tak naco?

05. január 2014

Juliette

proti jazdeniu po trav. ploche, resp. po jej zvyskoch
07. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zábrany do zelene pri technobloku na Ševčenkovej/Fedinovej ulici sme osádzali na žiadosť mnohých obyvateľov z tejto lokality. Cieľom nebolo zabránenie parkovania na chodníku, ale rozjazďovanie okolitej zelene.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
08. január 2014

lolo

Cize parkovat na chodniku a jazdit po nom je tam uplne OK??? Toto je dost chore.
23. január 2014

Ignac

Gratulujem samosprave k "rieseniu" problemov obyvatelov a porusovania zakona.
05. február 2014

Mestská časť Petržalka

Žiaľ, zákon dovoľuje stáť na chodníkoch, aj keď sa to ani nám ani vám nepáči. Osadením týchto zábran nám išlo o to, aby sa ďalej neničila aj zeleň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania