Mlynské Nivy-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pozorovatel 31. mája 2019

Po kazdom dazdi vznika na chodniku pred prechodom pre chodcov pri predajni Billa v Apollo BC II velka kaluz.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. január 2020

Pozorovatel

@admin

Problem stale nie je odstraneny, prosim zaslat samosprave.
29. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Opätovne Zaslané samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Predmetný podnet budeme riešiť, ako reklamáciu v záručnej dobe u dodávateľa, ktorý práce realizoval.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. júl 2020

Pozorovatel

Tak sa prosim poponahlajte, aby ste to stihli vyreklamovat, kedze uz ubehol rok od nahlasenia podnetu.
Drzim palce, aby neskoncila pri tomto tempe zarucna doba 😀

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania