Mlynské Nivy-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Stavba kompletne zapratala chodnik, bez vyznacenia nahradneho prechodu. Jedna sa pritom o hlavny pesi koridor k biznis centram.

31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ppodľa určeného použitia dopravných značiek a dopravných zariadení, je na ulici Mlynské nivy pri stavbe „OBYTNÝ SÚBOR JARABINY“ vedľa zabratého chodníka vytvorený koridor pre chodcov na vozovke v šírke 1m zo značiek Z4a – dopravných dosiek.

Cestný správny orgán Hlavného mesta SR Bratislavy vykonal dňa 31.05.2019 a následne dňa 05.06.2019 štátny odborný dozor, kde opakovane zistil osadenie dopravných značiek a dopravných zariadení v rozpore z určeným stavom. Cestný správny orgán na mieste žiadal nápravu, ktorú stavebná spoločnosť hneď zrealizovala. Stavebnej spoločnosti, ktorá stavbu realizuje bude udelená pokuta a cestný správny orgán plánuje vykonanie ďalších kontrol.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania