Rovniankova - Hnijúca kopa pokosenej trávy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Hnijúca kopa pokosenej trávy, ktorá tam leží niekoľko týždňov - trávnik vedľa detského ihriska Rovniankova.

07. jún 2019

Martin Uváček

Kopa tam hnije dodnes.
14. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. júl 2019

Jana

Medzičasom kosili a pribudla ďalšia kopa, ktorá tam leží zase niekoľko týždňov.
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pokosená tráva bola z trávnika odstránená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania