Zničená mestská verejná zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zdevastovane verejne priestranstvo pri zastavke Patronka. Obnovit zelen a oplotit, zabranit nelegalnemu parkovaniu pevnymi zabranami.

07. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobre ranko.
Patronka patri do MC Nove mesto a Stare mesto, nie Lamac. Prosim poslite na iny urad.
Dakujem

Sramko - starosta
07. január 2014

Odpoveď samosprávy

Za MC Bratislava - Karlova Ves Vam oznamujeme, ze lokalita nepatri do katastra nasej MC.

S pozdravom,

Halina Trubinyiova
referat ekologie a zelene
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
17. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odstúpený na príslušné oddelenie magistrátu hl. mesta ktoré preverí situáciu a v prípade vyčlenenia finančných prostriedkov z rozpočtu zabezpečí nápravu.


Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
10. november 2017

Ignác gwsssc

Jazda aut cez blato a zastavku regiobusov

Vandali znicili zemny val a amaterske stlpiky a znovu nicia zelen a chodnik prejazdom svojich aut. Vo velkej rychlosti vychadzaju z hlavnej cesty na chodnik a nelegalnym prejazdon sa dostavaju na bocnu ulicu pricom ohrozuju chodcov a roznasaju vsade blato. Ziadam zabranit prejazdu osadenim pevnych zelezobetonovych stlpov.
14. november 2017

Ignác gwsssc

Dobre ranko si z nas vsetkych robi starosta Lamaca a klamu nas vsetkych aj z Karlovky. Kaslu na nas samozrejme aj z Magistratu. Rozdeluj a ignoruj -> overena technika MC ako sa zbavit zodpovednosti: hodit to na Magistrat, na inu MC, na zupu, na okresny urad, na sukromnika... No ano, div sa svete tento krasny flek nasho krasneho mesta je v MC Stare mesto. Nech sa paci mapa:

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania