Žatevná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pozorovatel 30. mája 2019

Na Žatevnej ul. priamo na zastavke autobusu v smere do mesta je velky vytlk.

31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. júl 2019

Pozorovatel

@admin
Vytlk bol opraveny.
31. júl 2020

Pozorovatel

@admin
Dobry den,

na zastavke sa na rovnakom mieste vytvorili opat 2 vytlky.
02. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výtlk dáme opraviť.

S pozdravom
Kedy? Do konca budúceho týždňa (16.8.)

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania