Suché mýto-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

17. jún 2019

Peter Oravec

Poškodená dlažba na Suchom mýte. Prosím o opravu a údržbu dlažby.
17. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dlažbu v nasledujúcom týždni opravíme, objednávka je vystavená.


Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. september 2019

Matej

Bohužiaľ aj keď sa tam v lete čosi robilo, tak toto zostalo neopravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania