Tomášikova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 03. júna 2019

Dopravná značka prechod pre chodcov je vyblednutá, prosím o jej výmenu.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania