Most Apollo-verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Eva 03. júna 2019

Prosim zaobera sa niekto bezdomovcami pod mostom Apollo?dvaja sa udomacnili na parkovisku a jeden hned oproti parkovisku(štrkom vysypana časť).Špinia,znečisťuju,ničia okolie a prekažaju okoloiducim aj autam.Ďakujem....

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 7.6.2019 bola na miesto vyslaná hliadka Exp. MsP BA II za účelom preverenia podnetu.
Oznam bol potvrdený a ihneď oznámený príslušnému MiÚ Ružinov, aby zabezpečil odstránenie neporiadku prostredníctvom VPS.


Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania