Radlinského-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 31. mája 2019

Na Radlinského ulici na križovatke s I. Karvaša pred TU je chýbajúci stĺpik, ktorý je vyhodený do trávy. Prosím o opravu/doplnenie stĺpika.
Tento magistrátom rok ignorovaný podnet:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/55264/uvolneny-stlpik-na-radlinskeho
nie je totožný s týmto podnetom, pretože je to na druhej strane cesty.

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny. Prosím o preposlanie samospráve.
11. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. august 2019

Peter Oravec

Opravené, vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania