Prístavný most-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Peter Oravec 03. júna 2019

Pod Prístavným mostom na petržalskej strane je kábel, ktorý nikam nevedie, zavadzia a ohrozuje chodcov aj cyklistov. Prosím o odstránenie.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. september 2019

Peter Oravec

Kábel zrejme vedie odniekiaľ niekam a bol uchytený. Strašné, infantilné, neprofesionálne riešenie, ale ... v tomto meste vyriešené.
23. september 2019

Peter Oravec

Kábel zrejme vedie odniekiaľ niekam a bol uchytený. Strašné, infantilné, neprofesionálne riešenie, ale ... v tomto meste vyriešené.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. marec 2020

Peter Oravec

Prosím, uzavrite to alebo ako vyriešené, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania