Gercenova - pokazená preliezka s trčiacimi klincami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Katarína Baková 02. júna 2019

Pokazena preliezka s trciacimi klincami.
Za bytovkami gercenova 1, 3.

03. jún 2019

Katarína Baková

Dnes boli preliezku uzavriet. Dufam, ze to nie je konecne riesenie.
03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.



MÚ BA - Petržalka
04. jún 2019

Katarína Baková

Dnes to uz výzera takto. Bude za preliezku nahrada?
11. jún 2019

Katarína Baková

Dobry den, bude nahrada za demontovanu preliezku? Dakujem
24. september 2019

Katarína Baková

Dobry den, stale nemam odpoved, ci bude demontovana preliezka nahradena. Dakujem.
02. január 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania