Vlárska-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Dobrý deň, Danú úsek je úplne rozbitý, autá si musia dávať veľký pozor. Plánuje sa oprava daného úseku? Ďakujem

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
04. jún 2019

Anonymný užívateľ

Tento úsek Vlárskej je rozbitý roky. Z roka na rok viac. Aj napriek nahláseniu - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/3615/tankodrom-2013.
11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol presmerovaný / odoslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Veľkoplošná oprava tejto časti Vlárskej sa nechystá, budú zabezpečené len lokálne opravy.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. september 2019

Martin Charvát

lokalne opravy boli spravene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania