Cesta na Senec-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Vyvalená dopravná značka o zbiehajúcich sa jazdných pruhoch smerom k diaľnici. Je na úrovni spoločnosti VULM. potrebné ju opraviť.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. jún 2019

Martin U

Zatiaľ je značka stále neoprávnená
16. júl 2019

Martin U

Bez zmeny. Značka stále spadnutá.
17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. august 2019

Martin U

Značka opravená. Podnet vyriešený.
24. august 2019

Martin U

Aktualizované. Zmeniť status na vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.